Alles van het leven komt me toe met Gemak, Vreugde & Glorie

Andere Bars® Practitioners en Facilitators:

Baarlo: Suzan Denes. Veldstraat 2a, 5991AD,  Telf: 06-28135591, suzandenes@gmail.com (website in aanbouw) 

Berkel-Enschot: Linda Verschuren. Torenakker 4, 5056LN, telf  06-50254037. www.lindaverschuren.nl 

Breda: Wendi Kastelijns, Baronielaan 171a, 4818PG, tel: 06-27353446, www.wendi.today, mail@wendi.today  

Dordrecht: Merlijn Wolsink. Telf: 06-47510440 Certified Access Facilitator, website: Merlijn Wolsink.nl  . Merlijn werkt in Dordrecht, Scheveningen, via Skype (Access coaching) en op verzoek ook op locatie (overal in Nederland en buitenland)

Dordrecht: Renée Brillemans, Boris Pasternak-erf 30, 3315 BP. Telf: 06 - 41166882  Praktijk: emobalans

Dordrecht: Christy Boer, Toutenburg 91, 3328 WL. Telf: 078-6171255

Dordrecht: Anneke van Welie, Stadspolderring,  297 3315CL, Tel.06 81194792, www.hypnoworks4you.nl (nu nog): anneke.vanwelie@upcmail.nl 

www.eroverpratenhelpt.nl

Dordrecht: Sonja van Dijken, Telf: 06-31945061 sonjavandijken@gmail.com

Delft: Mildred Adegeest, Molenweide 19, 2614 LJ, Telf: 06-38576312: www.mildvertrouwen.nl ,  info@mildvertrouwen.nl  

Deventer: Clarissa Mainzer, Strieningstraat 75, 7412 JP, Telf: 06-24477629

Website:www.clarissamainzer.accessconsciousness.com,

E-mail: mainzer.clarissa@gmail.com Bars- & Bodyprocess-facilitator

Harfsen: Herma van den Enk-Fiets, Telf: 0620451116 / 0573 459807,

Lochemseweg 96, 7217 RJ , info@massagepraktijkherma.nl

Klaaswaal: Isabelle Weeda, Parallelweg 24, 3286 LR. Telf: 0186-849703 of 06-27480039. Werkt op jouw locatie.

Voorburg: Gemma Rooijakkers,Telf:0614191686, www.gemmarooijakkers.com

Warmenhuizen NH, Janna Bakker, Dorpsstraat 137, Telf: 0618450851, www.jannabakker.cominfo@jannabakker.com

Zaandam NH:Leo Schrader: 0031-657264962 & Lisa Felleman: 0031-652612610, Czaar Peterstraat 1, 1506 SK email: leoschraderjr@gmail.com & lisafelleman@gmail.com 

België Turnhout Ilse Van Daele  2300 Watertappingstraat 49  telf: 0032 494 80 11 70 -  ilse.vandaele@telenet.be  www.lithapraktijk.be